Магістерські роботи на замовлення

Назад

Написання магістерських робіт – одна з ключових специфік нашої діяльності. Даний проект є підсумком всього процесу навчання і показує рівень знань, засвоєних студентом. У той же час, останні курси часто пов’язані з налагодженням першого професійного досвіду, і часу на реалізацію підсумкової роботи не виходить виділити. Щоб показати високий рівень, замовте готову дипломну роботу за спеціальністю.

За роки практики наша компанія змогла напрацювати максимум кращих авторів, які задіяні в написанні студентських робіт. Залучаючи найкращих фахівців, ми гарантуємо, що ваша робота буде по-справжньому унікальною і якісною, в результаті спільної праці, так як замовник може брати участь в процесі, ви отримаєте повноцінну магістерську роботу.

В нашу користь свідчать такі факти:

  • великий досвід написання різних видів робіт;
  • кваліфіковані співробітники з кожного предмета;
  • висока унікальність робіт: всі тексти проходять перевірку;
  • безкоштовне доопрацювання, якщо буде потрібно, переробимо і доопрацюємо без оплати;
  • конфіденційність: всі особисті дані не передаються іншим особам.

Безсумнівною перевагою нашої співпраці виступає безкоштовне внесення правок, в разі необхідності. Спеціаліст нашої команди напише таку магістерську, що ваш куратор не знайде до чого причепитися, і ви зможете підтвердити кваліфікацію на найвищому рівні.

Якщо ви все ще сумніваєтеся, чи варто замовляти у нас, то повірте, таку задачу краще довірити професіоналам. Навіть якщо будуть коригування, все виправимо в найкоротші терміни. Все що вам треба, це зв’язатися з нашим менеджером.

Процес написання магістерської роботи

Якщо вас цікавить грамотна магістерська робота, замовити її можна у нас на сайті. Для цього необхідно заповнити заявку, в якій вказуєте всю інформацію щодо завдання, прикріплюєте супутні документи. Менеджер оцінить ступінь складності, підбере відповідного автора, встановить ціну і зв’яжеться з вами для узгодження деталей. Після цього необхідно внести передоплату у розмірі 50% від загальної вартості, але якщо у вас на даний момент немає можливості заплатити 50% передоплати, можливе внесення частково.

Щоб ви були впевнені в якості, розповідаємо всі етапи робіт. До речі, ви завжди можете поцікавитися, на якій стадії знаходиться виконання.

Наша команда буде супроводжувати роботу протягом всього шляху. Можете не хвилюватися, непідготовленими на захист ви не потрапите, навіть якщо часу для написання залишиться зовсім мало.

Оформляючи заявку в нашій компанії, ви отримаєте гарантію на якість і відповідність готової роботи вимогам вузу. Ціни формуються адекватно, щодо загального ринку вони недорогі, але сумірні з умовами.

Розрахунок послуги проводиться і повідомляється на початковому етапі, є фіксованим. Кожна заявка обробляється в індивідуальному порядку, так як вартість магістерської роботи залежить від декількох факторів:

  • Від термінів. Чим менше залишається часу на підготовку, тим дорожче. Зробимо в максимально стислі терміни, але вартість підніметься на 30-50%. Чим більше часу буде в запасі, тим дешевше, на якості це не відіб’ється жодним чином.
  • Від ступеня складності. Роботи теоретичного типу будуть дешевше, а якщо потрібно провести розрахунки, аналіз, скласти таблиці, анкетування, тощо, то такі роботи трохи дорожче.
  • Об’єм: вартість безпосередньо залежить від кількості сторінок.
  • Унікальність: кожна робота проходить перевірку на плагіат. Чим вище за вимогами відсоток унікальності, тим дорожче буде коштувати робота.
Як ми працюємо
Ви оформляєте заявку, щоб дізнатися вартість і терміни
Ви оформляєте заявку, щоб дізнатися вартість і терміни
Потім менеджер оцінює роботу і зв'язується з вами
Потім менеджер оцінює роботу і зв'язується з вами
Потім ви вносите передоплату у розмірі 50% і ми приступаємо до роботи
Потім ви вносите передоплату у розмірі 50% і ми приступаємо до роботи
Готово! Залишилося внести доплату і отримати своє замовлення
Готово! Залишилося внести доплату і отримати своє замовлення
Наші гарантії
Досвід
Досвід
Якщо і довіряти написання своєї роботи комусь, то тільки досвідченій команді. Наші автори написали понад 1000 різних робіт на всі возомжность теми.
Необмежені правки
Необмежені правки
Навіщо замовляти роботу, якщо Ви потім виправляєте всю роботу? Нема чого. Ми пишемо роботу від і до. За правки, які необхідно буде зробити в роботі платити не доведеться.
Супровід до захисту
Супровід до захисту
Ми супроводжуємо вас до захисту, в разі необхідності внесення будь-яких коригувань по роботі, ви завжди можете звернутися до нас, і ми це зробимо.
Запитання - Відповідь
Ціна на магістерські роботи - від 3500 гривень.
Вартість залежить від складності та виду роботи. Також впливає термін виконання роботи і обсяг роботи. Оцінка роботи з кожним клієнтом індивідуальна.
Вам потрібно всього лише заповнити заявку у нас на сайті або звернутися по одному із зазначених телефонів на сайті.
Ми супроводжуємо вас до захисту, в разі необхідності внесення будь-яких коригувань по роботі, ви завжди можете звернутися до нас, і ми це зробимо.
Хочете задати запитання?
Популярні послуги